AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE KAYMAKAMIMIZ ERDOĞAN KANYILMAZ OKUL MÜDÜRLERİ İLE TOPLANTI YAPTI

        İlçe Kaymakamımız Erdoğan KANYILMAZ başkanlığında 18 Ekim 2018  Perşembe günü tüm okul ve kurum müdürlerimizin katılımı ile “ Tanışma ve 2018-2019 eğitim-öğretim yılı sene başı değerlendirme toplantısı “ yapıldı
İLÇE KAYMAKAMIMIZ ERDOĞAN KANYILMAZ OKUL MÜDÜRLERİ İLE TOPLANTI YAPTI

Öğretmen Evi Salonunda gerçekleştirilen toplantı İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU’nun eğitim-öğretim durumu hakkında brifing vermesiyle başladı.

Okul müdürleri ile tanışan ve yeni eğitim-öğretim yılı ile ilgili değerlendirmelerde bulunan İlçe Kaymakamımız Erdoğan KANYILMAZ, öğrencilerin vatanını milletini seven, milli ve manevi değerlerine bağlı; geleceğe güvenle bakan, ailesine, milletine, ülkesine faydalı bireyler olarak tüm dünya ile yarışabilecek bilgi, beceri ve donanıma sahip olarak yetiştirilmelerinin öncelikli hedefleri olduğunun altını çizdi.

Çok değerli öğretmenlerimizin ellerinde sadece yavrularımızın değil, aynı zamanda geleceğimizin şekillendiğini ifade eden İlçe Kaymakamımız Erdoğan KANYILMAZ, okullarda öğretimin yanı sıra çocuklarımıza vereceğimiz eğitiminde son derece önemli olduğunu vurguladı.

Öğrencilerin motivasyonlarının arttırılması, sosyal ve kültürel yaşantılarının zenginleştirilmesi, çağın gelişimlerini takip edebilmeleri, her türlü olumsuzluklara karşı, özellikle uyuşturucu ve kötü alışkanlıklardan korunması için eğitim çalışanlarına büyük görevler düştüğünden bahseden İlçe Kaymakamımız Erdoğan KANYILMAZ, eğitim ve öğretimde başarı için mutlaka öğretmen, öğrenci ve veli üçgeninin kurulmasını, okul müdürleri ve öğretmenlerin öğrenci ailelerini zaman zaman ziyaret etmeleri gerektiğini belirtti.

Okul müdürlerinin toplumla iyi iletişim içerisinde olmalarını, zamanı ve kaynakları etkili kullanmalarını, öğrencilerin servislerle sağlıklı ve güvenli bir şekilde taşınması için her türlü önlemi almalarını, eğitim ve öğretim kalitemizin artırılmasına yönelik proje ve etkinliklere ağırlık verilmesini isteyen İlçe Kaymakamımız Erdoğan KANYILMAZ, önümüzdeki günlerde okullarımızı ziyaret edeceğini, çocuklarımızın nitelik bakımından daha iyi noktalara taşınması için ne gerekiyorsa yerine getirileceğini söyleyerek, tüm öğretmen, öğrenci ve velilere huzurlu ve başarılı bir yıl geçirmeleri temennisinde bulundu.

18-10-201818-10-201818-10-2018

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.