AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE KAYMAKAMIMIZ ERDOĞAN KANYILMAZ OKUL ZİYARETLERİ GERÇEKLEŞTİRDİ

İlçe Kaymakamımız Erdoğan KANYILMAZ, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU ile birlikte Gazi Ortaokulu, Murat Deniz İlkokulu ve 15 Temmuz Milli İrade İmam Hatip Ortaokuluna ziyarette bulundu.
İLÇE KAYMAKAMIMIZ ERDOĞAN KANYILMAZ OKUL ZİYARETLERİ GERÇEKLEŞTİRDİ

Öğretmenler Odasında öğretmenlerle tanışarak sohbet eden ve değerlendirmelerde bulunan İlçe Kaymakamımız Erdoğan KANYILMAZ, okulda yürütülen eğitim-öğretim faaliyetleri ve çalışmalar ile ilgili Okul Müdürlerinden bilgi aldı.

Öğretmenlerimizin sorumluluk duygusu gelişmiş, geçmişini iyi bilerek geleceğe güvenle bakan, iyi ahlaklı, insana ve emeğe saygılı, araştıran, okuyan, toplum hayatına uyum sağlayan, iyi bir insan ve iyi bir vatandaş özelliklerine haiz, kendi benliğine ve milli geleneklerine bağlı, en zor koşullarda dahi ülkesine sahip çıkan ve ülkesini muasır medeniyetler seviyesine taşımayı ilke edinen, ailesine ve milletine bağlı nesillerin yetişmesine sunacağı katkının geleceğe yapılacak en büyük yatırım olduğunu söyleyen İlçe Kaymakamımız Erdoğan KANYILMAZ, öğrencilerin her alanda kendilerini geliştirebilmeleri konusunda eğitimcilere önemli görevler düştüğünün altını çizdi.

 Hiçbir başarının tesadüf olmadığını; emekle ve özveriyle yapılan işlerin mutlaka sonuca ulaşacağını söyleyen İlçe Kaymakamımız Erdoğan KANYILMAZ, öğretmenlerimizin yapacakları her güzel çalışmanın yanında ve destekçisi olacağını ifade etti.

 Öğretmenlere çalışmalarında başarılar dileyen İlçe Kaymakamımız Erdoğan KANYILMAZ, makam kapısının öğretmenlere her zaman açık olduğunu belirterek talep ve önerilerini dinledi.

 Sınıfları da dolaşarak bir süre öğrencilerle sohbet eden İlçe Kaymakamımız Erdoğan KANYILMAZ, öğretmen ve öğrencilere başarılar dileyerek okullardan ayrıldı. 

22-10-201822-10-201822-10-201822-10-201822-10-201822-10-2018

 

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.