AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE KAYMAKAMIMIZ ERDOĞAN KANYILMAZ ÜNİVERSİTE HAZIRLIK KURSLARINI ZİYARET ETTİ

İlçe Kaymakamımız Erdoğan KANYILMAZ, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU ve Şehit Hüseyin Düzenli Halk Eğitim Merkezi Müdürü Kutluay GÜVEN ile birlikte Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından Destekleme ve Yetiştirme Kursları kapsamında mezun öğrencilerimize yönelik ücretsiz olarak düzenlenen Üniversite Hazırlık Kurslarını ziyaret etti. 
İLÇE KAYMAKAMIMIZ ERDOĞAN KANYILMAZ ÜNİVERSİTE HAZIRLIK KURSLARINI ZİYARET ETTİ

Örgün öğretim çağı dışında kalan gençlerimiz için okul derslerine ilişkin bilgilerini güncellemek ve üniversitelere giriş sınav sürecinde ihtiyaç duyacakları müfredat eksikliklerini gidermek amacıyla Matematik, Türk Dili ve Edebiyatı, Tarih ve Coğrafya derslerinde toplam 120 öğrencinin katıldığı kursları ziyaret eden İlçe Kaymakamımız Erdoğan KANYILMAZ, sınıflara girerek öğrencilerle bir süre sohbet etti. 

Liseden mezun olup üniversite sınavlarına hazırlanan öğrencilerimiz için açılan bu kursların bir fırsat olduğunu belirten İlçe Kaymakamımız Erdoğan KANYILMAZ, öğrencilerden kendilerine sunulan imkânı en iyi şekilde değerlendirerek başarıya doğru emin adımlarla yürümelerini istedi.

Öğrencilere moral ve motivasyon sağlama yönünde tavsiyelerde bulunan İlçe Kaymakamımız Erdoğan KANYILMAZ, kurs yönetici ve öğretmenlerine teşekkür ederek; öğrencilere derslerinde başarılar diledi.

19-10-201819-10-201819-10-2018

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.