AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE KAYMAKAMIMIZ ERDOĞAN KANYILMAZ YUNUS EMRE ORTAOKULUNU ZİYARET ETTİ

İlçe Kaymakamımız Erdoğan KANYILMAZ İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU ile birlikte Yunus Emre Ortaokulu'nu ziyaret etti.
İLÇE KAYMAKAMIMIZ ERDOĞAN KANYILMAZ YUNUS EMRE ORTAOKULUNU ZİYARET ETTİ

             25 Şubat Salı günü gerçekleştirilen ziyarette Öğretmenler Odasında öğretmenlerle tanışarak sohbet eden ve değerlendirmelerde bulunan İlçe Kaymakamımız Erdoğan KANYILMAZ, okulda yürütülen eğitim-öğretim faaliyetleri ve çalışmalar ile ilgili Okul Müdürü Cemil KÜPCÜ'den bilgi aldı.

 

Fırsat buldukça mutlaka okul ziyaretleri gerçekleştirdiğini ve okulların fiziki durumlarını yerinde incelediğini söyleyen İlçe Kaymakamımız Erdoğan KANYILMAZ, Milli Eğitim Bakanlığının hazırladığı 2023 Vizyon Belgesi çerçevesinde öngörülen çalışma ve hedeflere değinerek; idareci ve öğretmenlerden bu konuda beklentilerini ifade etti.

Müdürlüğümüzce uygulanan Vizyon Suluova Projesinin  önemine dikkat çekerek okulda bu kapsamda yapılan etkinliklerden duyduğu memnuniyeti dile getiren İlçe Kaymakamımız Erdoğan KANYILMAZ, geleceğimizi  emanet edeceğimiz çocuklarımızın nitelikli ve kaliteli bir eğitim alabilmesinin yarınlara bırakılabilecek en büyük yatırım olacağına vurgu yaparak; kaymakamlık olarak imkanlar dahilinde okullarımıza her türlü yardım ve desteği sunmaya hazır olduklarının altını çizdi.

Makam kapısının öğretmenlere her zaman açık olduğunu belirterek talep ve önerilerini dinleyen İlçe Kaymakamımız Erdoğan KANYILMAZ, öğretmenlerimizden öğrencilerini ilgi alanları ve yeteneklerine göre çeşitli eğitsel, sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif etkinliklere yönlendirmelerini istedi.

Sınıfları da dolaşarak öğrencilerle yakından ilgilenen İlçe Kaymakamımız Erdoğan KANYILMAZ, idareci, öğretmen ve öğrencilere başarı dileklerinde bulunarak okuldan ayrıldı.

25-02-202025-02-202025-02-202025-02-202025-02-202025-02-2020

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.