AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE KAYMAKAMIMIZ İLE BELEDİYE BAŞKANIMIZ VİZYON SULUOVA PROJESİ AYIN ETKİNLİĞİ ANKETİNE KATILDI

İlçe Kaymakamımız Sayın Erdoğan KANYILMAZ ile Belediye Başkanımız Sayın Fatih ÜÇOK, Vizyon Suluova Projesi kapsamında Ayın Etkinliğinin seçilmesi için devam eden ankete katılarak oy kullandılar.
İLÇE KAYMAKAMIMIZ İLE BELEDİYE BAŞKANIMIZ VİZYON SULUOVA PROJESİ AYIN ETKİNLİĞİ ANKETİNE KATILDI

Öğretmenlerin çocukların ruhuna dokunabilir ve içlerindeki merakı tetikleyebilirlerse öğrencilerin cesaretlerinin yeşerebileceğine değinerek; her zaman öğrencilerin kendilerini ve yeteneklerini geliştirebilmelerine imkan ve fırsat tanımaya eğitimci bir yönetici olarak devam edeceklerini belirten Belediye Başkanımız Fatih ÜÇOK, okullarımızda her biri birbirinden kıymetli birçok etkinliğin gerçekleştirilmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek; eğitimde yeni bir hareketlilik ve heyecan oluşturan Vizyon Suluova Projesi çalışmalarında idareci, öğretmen ve öğrencilere başarılar diledi.

1 Kasım'da başlayan "Vizyon Suluova" Projesi kapsamında okullarımız tarafından yapılan yüzlerce sosyal, kültürel ve sportif çalışma dolayısıyla tüm eğitim kadrosu ile öğrencileri kutlayan İlçe Kaymakamımız Erdoğan KANYILMAZ, 2023 Eğitim Vizyonunun ışığı altında geleceğimizin teminatı ve en önemli hazinesi olan öğrencilerimizi; okuyan, araştıran, düşünen,  bilimi ve teknolojiyi yararlı bir şekilde kullanan, milli ve manevi değerlere bağlı, kendine güvenen bireyler olarak yetiştirebilmenin en büyük hedefleri olduğuna dikkat çekerek; bu hedef doğrultuda gerçekleştirilen her çalışma ve emeğin çok değerli olduğuna vurgu yaptı.

935 Etkinlik arasından seçilen 5 çalışmaya ait Ayın Etkinliği Anketinin www.vizyonsuluova.com internet sitesi üzerinden 6 Aralık 2019 Cuma günü saat 17:00'ye kadar devam edeceğini ifade eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, Vizyon Suluova Projesine desteklerinden dolayı İlçe Kaymakamımız Erdoğan KANYIMAZ'a ve Belediye Başkanımız Fatih ÜÇOK'a teşekkürlerini iletti.

05-12-201905-12-201905-12-201905-12-2019

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.