AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE KAYMAKAMIMIZ ve MÜDÜRÜMÜZ CUMHURİYET ORTAOKULUNU ZİYARET ETTİ

İlçe Kaymakamımız Dr. Vural KARAGÜL ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU 21 Kasım Salı günü Cumhuriyet Ortaokuluna ziyarette bulundular.
İLÇE KAYMAKAMIMIZ ve MÜDÜRÜMÜZ CUMHURİYET ORTAOKULUNU ZİYARET ETTİ

Okul Aile Birliği Başkanı ve üyelerinin de yer aldığı toplantıda, Öğretmenler Odasında öğretmenlerle tanışarak sohbet eden ve değerlendirmelerde bulunan İlçe Kaymakamımız Dr. Vural KARAGÜL, okulda yürütülen eğitim-öğretim faaliyetleri ve çalışmalar ile ilgili  Okul Müdürü Şahin DURMUŞ’dan bilgi aldı.

Öğretmenlerin sorun ve önerilerini dinleyerek, eğitimde kalitenin arttırılmasıyla ilgili her türlü çalışmayı destekleyeceklerini ifade eden İlçe Kaymakamımız Dr. Vural KARAGÜL, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU ve Okul Müdürü Şahin DURMUŞ ile birlikte sınıfları dolaşarak öğrencilerle bir süre sohbet etti.

İlçe Kaymakamımız Dr. Vural KARAGÜL ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU okul idarecilerine, öğretmenlere ve öğrencilere başarılar dileyerek okuldan ayrıldılar. 

 

21-11-201721-11-201721-11-201721-11-2017

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.