AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE KAYMAKAMIMIZ ve MÜDÜRÜMÜZ MESLEKİ ve TEKNİK ANADOLU LİSESİNİ ZİYARET ETTİ

İlçe Kaymakamımız Dr. Vural KARAGÜL ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU 24 Ekim Salı günü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine ziyarette bulundular.
İLÇE KAYMAKAMIMIZ ve MÜDÜRÜMÜZ MESLEKİ ve TEKNİK ANADOLU LİSESİNİ ZİYARET ETTİ

Öğretmenler Odasında öğretmenlerle tanışarak sohbet eden ve değerlendirmelerde bulunan İlçe Kaymakamımız Dr. Vural KARAGÜL, okullarda yürütülen eğitim-öğretim faaliyetleri ve çalışmalar ile ilgili  Okul Müdürü Özlem ÖZDEMİR’den bilgi aldı.

           Öğretmenlerin ve öğrencilerin 2017-2018 eğitim-öğretim yılını tebrik ederek hayırlı olması temennisinde bulunan İlçe Kaymakamımız Dr. Vural KARAGÜL,  öğrencilerimizin öğretmenlere emanet edildiğini belirterek; akademik başarının yanında değerler eğitiminin de çok önemli olduğunu ifade etti.

            Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinden sonra TOKİ Çelebi Mehmet İlkokula geçen İlçe Kaymakamımız Dr. Vural KARAGÜL ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, okul bahçesinde yapılması düşünülen Sosyal Etkinlik Merkezi alanında incelemelerde bulundular.

 

24-10-201724-10-2017

 

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.