AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU Eğitimi Destekleme Ve Hazırlama Kurslarını Denetledi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet DAVU Şube Müdürleri Kerim KARAL ve İsmet ÇÖRDÜK ile birlikte  08-09/11/2014 tarihlerinde okullarımızda açılan destekleme ve yetiştirme kurslarını ziyaret etti.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU Eğitimi Destekleme Ve Hazırlama Kurslarını Denetledi.

         İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet DAVU, Şube Müdürleri Kerim KARAL ve İsmet ÇÖRDÜK ile birlikte08-09/11/2014 tarihlerinde okullarımızda açılan destekleme ve yetiştirme kurslarını ziyaret etti.

           İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet DAVU kurslara devam eden öğrencilerle sohbet etti. Ahmet DAVU kurslarımızın dershane mantığı ile açılmadığını, bu kurslarda derslerimizde anlamadığımız konuların tekrar edildiğini, konularla ilgili sorular çözüldüğünü, böylece ders müfredatının daha iyi  kavratılmaya çalışıldığını belirtti. Ayrıca kurslarımızda velilerimizden hiçbir şekilde ücret talep edilmediğini vurgulayan Ahmet DAVU kurslarda görevli öğretmenlerimizin de hafta sonlarında büyük bir özveri ile çalıştıklarını belirterek hem öğretmenlerimize hem de kurs yöneticilerimize teşekkür etti.

              Ahmet DAVU destekleme ve yetiştirme kurslarımızda hafta içi ve hafta sonu toplam öğrenci sayımızın;

        Ortaokullarda 9 (Dokuz) kurs merkezinde toplam 653 öğrenci,

              Liselerimizde 4 (Dört) kurs merkezinde 549 öğrenci olduğunu belirtti.

        08/11/2014 tarihinde akşam saat 17:30’da şube müdürleriyle birlikte İmam Hatip Lisesi ve Fen Lisesi pansiyonunu ziyaret eden Ahmet DAVU, okul pansiyonlarının, yatakhane ve yemekhane bölümlerini incelendi. Pansiyonda kalan öğrencilerle sohbet etti.  

        Ahmet DAVU, ziyaret esnasında herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmadığını vurguladı.

       "2014/2015 eğitim öğretim yılında Destekleme ve Hazırlama Kurslarında özveri ile çalışan bütün okul yöneticilerimize, öğretmenlerimize ve yardımcı personelimize başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum" dedi.

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.