AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ AHMET DAVU’DAN MESAİ ARKADAŞLARINA VEFA ZİYARETLERİ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Mükerrem DÜZ, Murat Deniz İlkokulu Müdür Yardımcısı Seyfettin ÇAĞMAN, Müdürlüğümüz İnsan Kaynakları Bölümü Şefi Emine İLHAN’ın eşi Derviş İLHAN ve geçici görevlendirme ile Tüketici Hakem Heyetinde görev yapan Kemal KELEŞ’e geçmiş olsun ziyaretlerinde bulundu.
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ AHMET DAVU’DAN MESAİ ARKADAŞLARINA VEFA ZİYARETLERİ

3 ay önce Samsun’da geçirdiği böbrek nakli ameliyatı sonrası tekrar görevine başlayan Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Mükerrem DÜZ, belinden geçirdiği problem sonucunda ameliyat olan Murat Deniz İlkokulu Müdür Yardımcısı Seyfettin ÇAĞMAN, 2 aydır akciğer kanseri tedavisi gören Derviş İLHAN ile birkaç gündür rahatsızlığı nedeniyle hastanede yatan Kemal KELEŞ’i ziyaret ederek sağlıkları konusunda bilgi alan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, kendilerine geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Hasta personelimize yalnız olmadıklarını hissettirmek ve onlara moral verebilmek amacıyla ziyaretlerin yapılmasına dikkat çeken İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, ihtiyaç duyulduğunda iyi günde de kötü günde de birlik ve beraberlik içerisinde olabilmenin önemine vurgu yaptı.

En başta insan sağlığı, refahı ve huzurunu ön planda tuttuklarını belirten İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, hasta olan tüm kardeşlerimize Allah´tan acil şifa, yakınlarına da sabır ve kolaylıklar diledi.

15-01-201915-01-2019

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.