AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ AHMET DAVU'NUN 2020-2021 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI MESAJI

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, 21 Eylül tarihinde okullarımızda "aşamalı ve seyreltilmiş" bir şekilde eğitim-öğretime yüz yüze başlanması dolayısıyla bir mesaj yayınladı. 
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ AHMET DAVU'NUN 2020-2021 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI MESAJI

Pandemi nedeniyle yüz yüze eğitime verilen uzun bir aradan sonra, 21 Eylül'de okul öncesi ve ilkokul 1. sınıf öğrencilerimizin öğretmenlerine ve okullarına kavuşmalarının heyecan ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Sizleri gerçekten çok özlemiştik. Gönül isterdi ki 2020-2021 eğitim-öğretim yılına yine tüm öğrencilerimizle hep birlikte büyük bir coşku içerisinde girelim.  Ancak bu zorlu süreç hepimizin hayatına birçok ilki kattı. İnşallah diğer kademelerdeki öğrencilerimizle de en kısa zamanda okullarımızda buluşabiliriz.

Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın, onlara en iyi imkanları sağlamaya çalışan ailelerimizin ve büyük gayretlerle Suluovamızın her köşesinde hizmet veren kıymetli meslektaşlarımın yeni eğitim-öğretim yılı heyecanını yürekten paylaşıyor, 2020-2021 eğitim ve öğretim yılının idarecisinden öğretmenine yardımcı personeline kadar tüm eğitim çalışanlarımıza, anne-baba ve sevgili öğrencilerimize sağlık, mutluluk ve başarı getirmesini temenni ediyorum.

Lütfen unutmayın, diğer kademelerdeki öğrencilerimize de okul sevincini yaşatabilmek, bizim birlik içerisinde virüsle mücadele etmemize bağlı.

Sağlıklı günlerde aramızda mesafeler olmadan tüm öğrencilerimizin okullarına güvenle ve neşeyle kavuşabilmeleri duasıyla,

Her zaman yanınızdayız, okullarınıza hoş geldiniz, iyi dersler çocuklar.

 

20-09-2020

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.