AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜN KURBAN BAYRAMI MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜN KURBAN BAYRAMI MESAJI

Öncelikle menfur 15 Temmuz darbe teşebbüsünde vatanımızı, milletimizi canları pahasına hainlere karşı korurken şehit düşen ve gazi olan vatandaşlarımızın ailelerinin Kurban Bayramını en içten dileklerimle kutlamak istiyorum.

 

Onların yetiştirdiği kahramanlar sayesinde bir Kurban Bayramına daha ülkemizde huzur içerisinde ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Allah Onlardan razı olsun. Onlar görevlerini en iyi, en güzel şekilde tamamladılar. Şimdi sıra bizlerde. Onların bizlere emanet ettiği bu cennet vatanı eğitim camiası olarak layık olduğu en üst mertebelere çıkarmak için canla başla çalışacak ve gayret edeceğiz. 

 

Gönüllerimizi sevginin, saygının, hoşgörünün, merhametin, yardımlaşmanın, barış ve kardeşliğin ışıklarıyla aydınlatan bayramlarımız, aynı zamanda iyilik ve güzelliklere açılan birer kapıdır.

 

Her yönüyle yakınlaşma, kavuşma, sevinç ve mutluluk günlerimizden olan Kurban Bayramınızı “ kendimiz, ailemiz, içinde yaşadığımız toplum ve insanlığın huzur ve mutluluğuna mutluluk katması arzusuyla  en içten duygularımla tebrik eder;

 

Suluova’mız, ülkemiz, milletimiz, insanlık ve tüm eğitim camiamız için " sevgiye, dostluğa, barışa, birlik-beraberliğe ve huzura " vesile olmasını dilerim.

 

                                                                           Ahmet DAVU
                                                                                    Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürü

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.