AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE " HAYAT BOYU ÖĞRENME, PLANLAMA ve İŞBİRLİĞİ TOPLANTISI " YAPILDI

İlçemizdeki kamu kurum ve kuruluşları ve sivil toplum kuruluşları temsilcilerinin katılımıyla hayat boyu öğrenme alanında işbirliği ve koordinasyonu sağlamak, etkinlikleri birlikte planlamak ve verimliliği arttırmak amacıyla 29 Ağustos Salı günü Öğretmen Evi Salonunda “ İlçe Hayat Boyu Öğrenme Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği “ toplantısı yapıldı.
İLÇE " HAYAT BOYU ÖĞRENME, PLANLAMA ve İŞBİRLİĞİ TOPLANTISI "  YAPILDI

Toplantıda 2016-2017 Eğitim-Öğretim yılı çalışmaları hakkında bilgi verilirken, 2017-2018 yılında neler yapılacağı ile ilgili görüş alışverişinde bulunuldu. Tüm yönleriyle Suluova’da yürütülen “Hayat Boyu Öğrenme’’ hizmetlerinin masaya yatırıldığı toplantıda, Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü’nün yıl boyunca gerçekleştirdiği eğitim faaliyetleri ve yürütülen projeler hakkında Merkez Müdürü Kutluay GÜVEN tarafından katılımcılara bilgi verildi.

            Halk Eğitimin çalışmalarında başarılı olabilmesi için kurumlar arası iletişimin çok önemli olduğu belirten İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, elimizdeki imkanları en iyi şekilde değerlendirerek vatandaşlarımızın talepleri doğrultusunda sosyal, kültürel ve mesleki içerikli kurslar açmaya devam edeceklerini belirtti.

             Toplantıya İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, Belediye Başkan Yardımcısı Mahmut ASLAN, Şube Müdürü Zafer TÜRKMEN, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Kutluay GÜVEN, kamu kurum temsilcileri ve okul müdürleri katıldılar. 

 

29-08-201729-08-201729-08-201729-08-2017

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.