AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE " HAYAT BOYU ÖĞRENME, PLANLAMA ve İŞBİRLİĞİ TOPLANTISI " YAPILDI

İlçemizdeki kamu kurum ve kuruluşları ve sivil toplum kuruluşları temsilcilerinin katılımıyla hayat boyu öğrenme alanında işbirliği ve koordinasyonu sağlamak, etkinlikleri birlikte planlamak ve verimliliği arttırmak amacıyla 23 Ocak 2019 Çarşamba günü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzde “ Hayat Boyu Öğrenme Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği “ toplantısı yapıldı.
İLÇE " HAYAT BOYU ÖĞRENME, PLANLAMA ve İŞBİRLİĞİ TOPLANTISI " YAPILDI

Tüm yönleriyle Suluova’da yürütülen “Hayat Boyu Öğrenme’’ hizmetlerinin masaya yatırıldığı toplantıda, Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü’nün 1. dönem boyunca gerçekleştirdiği eğitim faaliyetleri değerlendirilirken ayrıca 2. Dönem için neler yapılacağı ile ilgili görüş alışverişinde bulunuldu. 

İlki 6 Eylül 2018 tarihinde gerçekleştirilen Planlama ve İş Birliği Toplantısında alınan kararların, öneri ve taleplerin 1. dönem başarıyla yerine getirilmesinden duyduğu memnuniyeti dile getiren İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, 2. dönemde de Hayat Boyu Öğrenme çalışmalarının yine aynı şekilde sağlıklı yürütülmesi için gayret göstereceklerini söyledi.

Halk Eğitimin çalışmalarında başarılı olabilmesi için kurumlar arası iletişimin çok önemli olduğu ifade eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, elimizdeki imkanları en iyi şekilde değerlendirerek vatandaşlarımızın ve kurumlarımızın talepleri doğrultusunda sosyal, kültürel ve mesleki içerikli kurslar açmaya devam edeceklerini belirtti.

Toplantıya Suluova Meslek Yüksek Okulu Müdürü Dr. Murat KARAVİN, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, İlçe Müftüsü Süleyman ÇOBAN, Şube Müdürü Levent KILIÇ, daire amirleri, kurum ve kuruluşların temsilcileri ile okul müdürleri katıldılar.

23-01-201923-01-2019

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.