AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇEMİZDE FAALİYET GÖSTEREN ÖZEL REHABİLİTASYON MERKEZLERİ DENETLENDİ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU Şube Müdürü Uğur MENEKŞE ile birlikte 27 Aralık Çarşamba ve 28 Aralık Perşembe günü ilçemizde faaliyet gösteren Özel Yeni Nesiller Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, Özel Canelim Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi ve  Özel Kardeşler Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde inceleme ve denetimde bulundu.
İLÇEMİZDE FAALİYET GÖSTEREN ÖZEL REHABİLİTASYON MERKEZLERİ DENETLENDİ

Rehabilitasyon Merkezlerinde fiziki durum, eğitim altyapısı ve sosyal alanlar gibi hususları inceleyen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, eğitimciler ve kurum yetkililerinden faaliyetleri hakkında bilgi aldı. 

Özel eğitime ihtiyaç duyan öğrencilerimize karşı duyarlı hareket edilmesini isteyen Şube Müdürü Uğur MENEKŞE, rehabilitasyon merkezine gelen öğrencilerin eğitimlerini oldukça önemsediklerini belirterek bu çocuklarımızın daha fazla sevgiye ve ilgiye ihtiyacı olduğunu söyledi.

Bir süre öğrenci ve velilerlede sohbet eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU ve Şube Müdürü Uğur MENEKŞE, Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezlerinin kurucularına, eğiticilerine ve personeline teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

28-12-201828-12-201828-12-201828-12-2018

 

 

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.