AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇEMİZDE " EĞİTİMDE İYİ ÖRNEKLER " SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Ekip Koordinatörü Mustafa ÖRGÜT ve Ar-Ge Ekip Üyesi Hilmi SANCI, 16 Şubat Perşembe günü bilgilendirme semineri için geldikleri ilçemizde toplantı öncesi İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU´yu ziyaret ettiler. 
İLÇEMİZDE " EĞİTİMDE İYİ ÖRNEKLER " SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Ziyaretin ardından Öğretmen Evi Toplantı Salonunda “ Eğitimde İyi Örnekler ” ve “ Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri ” çalışmaları hakkında ilçemizdeki her okuldan projeler konusunda istekli, proje hazırlama tecrübesi olan öğretmenlerin ve idarecilerin katılımları ile verilen seminer çalışmasına geçildi. 

Seminer çalışmasında Amasya´da ve ülkemizde uygulan proje ve örnek çalışmalar incelendikten sonra; öğretmenlerin eğitimsel etkinlik ve süreçlerde istekli görevler üstlenme, bağımsız projeler oluşturma, çevresini etkileme, meslektaşlarının gelişimine destek olma yeterliliği gösterme, okul içinde ve dışında mesleki bilgilerinin, becerilerinin, değerlerinin ve tutumlarının gelişimini desteklemek amacıyla yapılabilecek çalışmalar üzerine karşılıklı fikir alış verişinde bulunuldu.  

 

16-02-201716-02-201716-02-201716-02-201716-02-2017

 

 

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.