AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇEMİZDEKİ SÖZLEŞMELİ ve ADAY ÖĞRETMENLERİN HİZMET İÇİ EĞİTİM FAALİYETLERİ BAŞLADI

İlçemizde görev yapmakta olan sözleşmeli öğretmenler ve kadrolu aday öğretmenlerin yetiştirilme süreci kapsamında katılmaları gereken Hizmet içi eğitim çalışmaları 9 Şubat Perşembe günü Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde başladı. 
İLÇEMİZDEKİ SÖZLEŞMELİ ve ADAY ÖĞRETMENLERİN HİZMET İÇİ EĞİTİM FAALİYETLERİ BAŞLADI

      Türkiye’nin Demokratikleşme serüveni ve 15 Temmuz Süreci konusunda bilgi kazandırarak, demokratik bir toplumun oluşum ve gelişiminde okulların ve öğretmenlerin rolü konusunda bilinçlerini artırmak amacıyla hazırlanan ilk seminer konusunu olan “ Türkiye’de Demokrasi Serüveni ve 15 Temmuz Süreci “ Okul müdürü Mükerrem DÜZ tarafından aday öğretmenlere ve sözleşmeli öğretmenlere anlatıldı.

         Semineri ziyaret ederek bu eğitimin ardından öğrencilerinizle daha tecrübeli ve okul ortamını daha iyi tanımış olarak buluşacaklarını ifade eden İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Uğur MENEKŞE, öğretmenlere başarılar dileyerek program ile ilgili genel bilgilendirmelerde bulundu. 

10-02-201710-02-201710-02-201710-02-2017

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.