AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İMAM HATİP ORTAOKULU DERGİ EKİBİ MÜDÜRÜMÜZLE RÖPORTAJ YAPTI

İlçemiz İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri hazırlamakta oldukları okul dergileri için röportaj yapmak üzere İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU’yu makamında ziyaret ettiler. 
İMAM HATİP ORTAOKULU DERGİ EKİBİ MÜDÜRÜMÜZLE RÖPORTAJ YAPTI

Okul Müdürü Mehmet YÜKSEK, Türkçe Öğretmeni Kemal KAPLAN ve dergi ekibini temsilen 8. sınıf öğrencileri Agâh Emre ÇELEBİ, Edanur ÇOBANBAŞI ve Kevser YURT’un katıldığı ziyarette öğrencilerin çeşitli konularda sordukları soruları içtenlikle cevaplayan Müdürümüz :

“ Biz sağlıklı ve bilinçli nesiller yetiştirmek istiyoruz. Topluma iyi bir insan kazandırmak bizim önceliğimiz. Bizlerin temsil ettiği bu makamlarda ve görevlerde yarın sizler olacaksınız. Sizlerden bu toprakların nasıl vatan olduğunu hiçbir zaman unutmamanızı, her şeyin en güzeline layık aziz milletimiz için, canlarını seve seve cennet vatanımıza feda eden aziz şehitlerimiz için, gazilerimiz için ve daha güçlü yarınlar için derslerinize çok çalışmanızı ve gayret göstermenizi istiyorum. ” dedi.

               Röportaj sonrasında öğrencilerle bir süre sohbet eden Müdürümüz, öğrencileri, okul müdürünü ve öğretmenlerini bu güzel çalışmalarından ötürü tebrik ederek, derginin içeriği ve hazırlanış süreci hakkında sorular sordu. 

18-01-2017

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.