AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İSTİKLAL MARŞI'MIZI YİNE AYNI COŞKU, HEYECAN ve GURURLA HEP BİRLİKTE OKUDUK

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, Mehmet Bilgili İlkokulu ve Mehmet Bilgili Ortaokulu'nda yapılan Bayrak Töreni'ne katılarak, idareci, öğretmen, öğrenci ve velilerle birlikte İstiklal Marşı'mızı okudu.  
İSTİKLAL MARŞI'MIZI YİNE AYNI COŞKU, HEYECAN ve GURURLA HEP BİRLİKTE OKUDUK

Milli Eğitim Bakanımız Sayın Ziya SELÇUK'un çağrısıyla 11 Ocak Pazartesi günü eş zamanlı olarak tüm okullarda bayrak töreni yapıldığını ve İstiklal Marşı'mızın okunduğunu belirten İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, her pazartesi sabahı ve her cuma akşamı Türkiye'nin dört bir yanındaki okul bahçelerinden yükselen İstiklal Marşı'mızı, ne yazık ki salgın koşulları nedeniyle bir süredir öğrencilerimizle hep bir ağızdan okuyamadıklarını söyledi.

 Salgın öncesinde kendisinin de fırsat buldukça okullarda yapılan Bayrak Töreni'ne katılarak; öğrenci ve öğretmenlerle bir araya geldiğini hatırlatan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, inşallah bu günlerin en kısa sürede geride kalmasının, tüm öğrencilerimizle bir araya gelebilmenin, hasretle kucaklaşabilmenin, okullarımıza sağlıkla, güvenle ve neşeyle kavuşabilmenin ve yine aynı coşku, heyecan ve gururla hep birlikte İstiklal Marşı'mızı okuyabilmenin en büyük duaları ve beklentileri olduğunu ifade etti.

 Evlerinin balkonlarından ve pencerelerinden İstiklal Marşı'mıza eşlik eden öğrenci ve velilerimize teşekkürlerini ileten İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, rehavete kapılmadan, tedbir ve kurallara uyarak öğrencilerimize okul sevincini yaşatabilmenin hepimizin kararlılıkla virüsle mücadele etmesine bağlı olduğunun altını çizerek, eğitimciler olarak 2. dönem yüz yüze eğitimin başlamasıyla birlikte, 2023 eğitim vizyonu ışığı altında şanlı bayrağımızın daha da yükselmesi için azimle çalışmaya devam edeceklerine vurgu yaptı.

11-01-202111-01-202111-01-202111-01-202111-01-202111-01-202111-01-2021

 

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.