AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KASTAMONU SEYDİLER İLÇE BELEDİYE BAŞKANI MÜDÜRÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

Bir takım ziyaret ve incelemeler için Amasya’ya gelen Kastamonu Seydiler İlçesi Belediye Başkanı Mehmet ŞAHİN 25 Ekim 2017 Çarşamba günü İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU’yu makamında ziyaret etti.
KASTAMONU SEYDİLER İLÇE BELEDİYE BAŞKANI MÜDÜRÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

Daha önce Kastamonu’da çalışırken tanışan ve mesai arkadaşları olan Seydiler Belediye Başkanı Mehmet ŞAHİN ve Müdürümüz Ahmet DAVU anılarını tazeleyerek samimi bir ortamda sohbet ettiler.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Proje Ekibinin başarıyla uyguladığı 4 AB projesini ve birçok yerel çalışmayı yakından takip ettiklerini belirten Seydiler Belediye Başkanı Mehmet ŞAHİN Suluova’nın eğitimde kaliteyi her geçen gün artırarak yükselttiğini ifade etti.

          İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU ise insan kaynaklarını en iyi şekilde kanalize ederek, gerek hibe kazanan bu projeler sayesinde bölgeye çok ciddi bir ekonomik katkı sağlandığını gerekse de birçok vatandaşın bu çalışmalardan faydalandığını belirterek Suluova´ya yeni projeler kazandırmaya devam edeceklerini söyledi.

            1990-2005 yılları arasında şimdi Seydiler Belediye Başkanı olan Mehmet ŞAHİN Seydiler Halk Eğitim Merkezi Müdürü iken İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU ise Yatılı Bölge İlköğretim Okulunda Müdür Yardımcılığı görevini yürütüyordu.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirerek, Seydiler Belediye Başkanı Mehmet ŞAHİN’e bu ince ve nazik ziyaretinden ötürü teşekkür etti. 

25-10-2017

25-10-2017

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.