AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kaymakam Hayatı TAŞDAN ile İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet DAVU Okul Öncesi ve Özel Öğretim Okullarına Oyuncak Hediye Etti.

Suluova Kaymakamı Hayatı Taşdan, özel eğitim ve okul öncesi öğrencilere çeşitli oyuncak malzemeleri hediye etti. 
Kaymakam Hayatı TAŞDAN ile İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet DAVU Okul Öncesi ve Özel Öğretim Okullarına Oyuncak Hediye Etti.

   Beraberindeki İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Davu ile birlikte Toki Çelebi Mehmet İlkokulu ile Bolat İlkokulunu ziyaret ederek okul Müdürleri Mahmut Katırcı ile Halim Karaman ve öğretmenlerinden bilgiler alan Kaymakamımız Hayatı Taşdan, ilçe genelinde sürdürülen eğitim-öğretim faaliyetlerinin sorunsuz şekilde devam ettiğini belirtti. 

 

    Öğrencilerle yakından ilgilenerek oyunlarına eşlik eden Kaymakamımız Hayatı Taşdan, beraberindeki İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Davu, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri İdris Turgut ve İsmet Çördük ile birlikte yaptığı okul ziyaretlerinde yürütülen eğitim-öğretim faaliuyetleri hakkında bilgiler de alarak fikir alış verişinde bulundu. 

 2015 Oyuncak Dağıtımı2015 Oyuncak Dağıtımı2015 Oyuncak Dağıtımı2015 Oyuncak Dağıtımı

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.