AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KAYMAKAMIMIZ, BELEDİYE BAŞKANIMIZ ve İLÇE PROTOKOLÜNDEN MÜDÜRÜMÜZE YENİ EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI ZİYARETİ

Suluova Kaymakamımız Erdoğan KANYILMAZ, 2019-2020 eğitim-öğretim yılının başlaması münasebetiyle Belediye Başkanı Fatih ÜÇOK, İlçe Jandarma Komutanı Halit HAŞİMİOĞLU ve İlçe Emniyet Müdür Vekili Engin ERKUL ile birlikte İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU'yu makamında ziyaret etti.
KAYMAKAMIMIZ, BELEDİYE BAŞKANIMIZ ve İLÇE PROTOKOLÜNDEN MÜDÜRÜMÜZE YENİ EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI ZİYARETİ

25 Eylül Çarşamba günü gerçekleştirilen ziyarette İlçe Kaymakamımız Erdoğan KANYILMAZ, Belediye Başkanı Fatih ÜÇOK ve ilçe protokolü, geleceğimizin teminatı, milletimizin en değerli varlığı olan çocuklarımızın; vatanına ve milletine hayırlı birer birey olarak yetişmelerinde emeği geçen tüm öğretmenlerimize, velilerimize ve tüm eğitim paydaşlarına çalışmalarında başarılar diledi.

2019-2020 eğitim öğretim yılına eğitimcilerimizin 2023 Eğitim Vizyonu doğrultusunda hazırlanarak, eğitim ortamlarını daha temiz, daha sağlıklı, daha güvenli ve daha teknolojik hale getirmek için gayret gösterdiklerini belirten İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek İlçe Kaymakamımız Erdoğan KANYILMAZ'a, Belediye Başkanı Fatih ÜÇOK'a, İlçe Jandarma Komutanı Halit HAŞİMİOĞLU'na ve İlçe Emniyet Müdür Vekili Engin ERKUL'a teşekkürlerini iletti.

25-09-2019

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.