AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KAYMAKAMIMIZ HAYATI TAŞDAN MÜDÜRLÜĞÜMÜZE VEDA ZİYARETİNDE BULUNDU

                Mersin Bozyazı İlçesine tayini çıkan Suluova Kaymakamı Hayatı TAŞDAN 11 Ocak Çarşamba günü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze veda ziyaretinde bulundu.
KAYMAKAMIMIZ HAYATI TAŞDAN  MÜDÜRLÜĞÜMÜZE  VEDA ZİYARETİNDE BULUNDU

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU’yu makamında ziyaret eden İlçe Kaymakamımız Sayın Hayatı TAŞDAN :

            “ İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü çalışmalarından her zaman memnun olduğum ve takdir ettiğim bir kurum olmuştur. Görev yaptığım  3,5 yıllık süreç içerisinde oldukça verimli bir çalışma dönemi geçirdik. Özverili ve disiplinli çalışmalarından ötürü başta İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU olmak üzere hizmetlisinden memuruna, öğretmeninden idarecesine tüm ekibine teşekkür ediyorum. “ dedi.

               Nezaketi dolayısı ile İlçe Kaymakamımız Hayatı TAŞDAN’a teşekkür eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU :

            “ Mesainin önemli bir kısmını eğitim kalitesinin arttırılması için harcayan ve eğitimle ilgili konularda desteklerini esirgemeyen Sayın Kaymakamımıza  görev yaptıkları süre içerisinde  kurumumuza gösterdikleri ilgi, alaka ve destekleri için çok teşekkür ediyorum. Kendilerine yeni görevinde başarılar diliyorum. ” dedi.

             İlçe  Kaymakamımız Hayatı TAŞDAN’ın veda ziyareti İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü personeli ile vedalaşmasının ardından kurum önünde çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.

 

11-01-201711-01-201711-01-201711-01-2017

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.