AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KAYMAKAMIMIZ TEOG ŞAMPİYONUNU ÖDÜLLENDİRDİ

Suluova Kaymakamı Hayatı TAŞDAN 23-24 Kasım 2016 tarihlerinde yapılan Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sınavında soruların tamamını doğru cevaplayan Suluova Ortaokulu öğrencisi Arda Alper GÖLBAŞI’nı gösterdiği başarıdan dolayı tebrik ederek tablet ile ödüllendirdi.
KAYMAKAMIMIZ TEOG ŞAMPİYONUNU ÖDÜLLENDİRDİ

TEOG’da tüm soruları doğru cevaplayıp tam puan alarak büyük bir başarıya imza atan Arda Alper GÖLBAŞI, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU ve Okul Müdürü Ahmet ÖVÜNDÜR ile birlikte Suluova Kaymakamı Hayatı TAŞDAN’ı makamında ziyaret etti.

             Arda Alper GÖLBAŞI’nı tebrik ederek bu başarının Suluova için gurur verici olduğunu belirten Hayatı TAŞDAN ,

          “ Arda Alper GÖLBAŞI gösterdiği bu başarıyla bize güzel bir hediye vermiş oldu. Akranlarına da ve gençlerimize de inşallah örnek olur. Allah yolunu, bahtını açık etsin. Bu başarıda emeği geçen başta öğrencimizin öğretmenleri olmak üzere, okul idarecilerini ve ailelerini tebrik ediyorum. Öğrencimizin bu başarısının bundan sonraki hayatında artarak devam etmesini ve ikinci TEOG sınavında da çıtayı yükseltecek yeni başarıların elde edilmesini temenni ediyorum. ” dedi.

Suluova’nın eğitimde başarı grafiğini her geçen gün artırdığını belirterek bu durumun TEOG sonuçlarına yansımasından duyduğu memnuniyeti dile getiren Suluova Kaymakamı Hayatı TAŞDAN :

“ Son 3 yıllık süreçte İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile oldukça verimli bir çalışma dönemi geçirdik. Gerek köydeki öğrencilerimizin okullarına taşınması, öğlen yemeklerinin verilmesi gerekse de eğitim-öğretim faaliyetlerinde ve hafta sonu destekleme ve yetiştirme kurslarındaki özverili çalışmalarından ötürü İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU’ya ve ekibine de teşekkür ediyorum. “ dedi.

            İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU henüz hayatının başında elde ettiği üstün başarıdan ötürü Arda Alper’i kutlayarak; mesainin önemli bir kısmını eğitim kalitesinin arttırılması için harcayan ve eğitimle ilgili konularda desteklerini esirgemeyen Suluova Kaymakamı Hayatı TAŞDAN’a bu ince ve nazik davranışlarından ötürü teşekkür etti.

Ödül takdiminin ardından günün anısına çektirilen hatıra fotoğrafı ile ziyaret son buldu.

05-01-2017

 

 

 05-01-2017

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.