AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KAYMAKAMLIĞIMIZDAN OKULLARA SPOR MALZEMESİ DESTEĞİ

Suluova Kaymakamlığı ilçemiz okullarına 5 bin lira değerinde spor malzemesi dağıttı.  
KAYMAKAMLIĞIMIZDAN OKULLARA SPOR MALZEMESİ DESTEĞİ

Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde düzenlenen spor malzemesi dağıtım törenine İlçe Kaymakamız Erdoğan KANYILMAZ, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, spor malzemesi dağıtımı yapılan okulların Beden Eğitimi Öğretmenleri ile öğrenciler katıldı.

Burada yaptığı konuşmada akademik başarı kadar öğrencilerin sportif, kültürel ve sanatsal faliyetlerdeki başarılarına da önem verdiklerine vurgu yapan İlçe Kaymakamımız Erdoğan KANYILMAZ, eğitime imkanlar dahilinde her zaman destek vermeye çalıştıklarını ve okulların belirlenen ihtiyaçların giderilmesini temin etmeye gayret gösterdiklerini belirtti.

Öğrencilerimizin içerisinde Avrupa Şampiyonalarında, Dünya Şampiyonalarında Şanlı Bayrağımızı en yükseklere çıkaracak, İstiklal Marşımızı en başta çaldıracak başarılı ve şampiyon sporcular çıkacağına yürekten inandığını ifade eden İlçe Kaymakamımız Erdoğan KANYILMAZ, öğrencilerimizin gerek ruh sağlığı gerekse de vücut sağlığı açısından gelişimlerine büyük katkı sunan spora daha çok vakit ayırmalarını; hangi braşta olursa olsun mutlaka sporun bir dalında kendilerini yetiştirmelerini istedi.

Spor malzemelerinin öğrencilerimize ve okullarımıza hayırlı olması temennisinde bulunan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, eğitime desteklerinden dolayı İlçe Kaymakamımız Erdoğan KANYILMAZ'a teşekkürlerini iletti.

30-10-201930-10-201930-10-201930-10-201930-10-201930-10-2019

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.