AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KAYMAKAMLIK PERSONELİNDEN " SULUOVA OKUYOR " PROJESİNE DESTEK

Suluova Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü Adil BAŞARA, Mal Müdürü Orhan EKER ve Nüfus Müdürü Mustafa YANGIN 21 Şubat Salı günü Mehmet Bilgili Ortaokulunda kitap okuma saatine katılarak öğrencilerle birlikte kitap okudu.
KAYMAKAMLIK PERSONELİNDEN " SULUOVA OKUYOR " PROJESİNE DESTEK

Müdürlüğümüzce uygulanan ve 3 yıldır devam etmekte olan Suluova Okuyor Projesine destek amacıyla Mehmet Bilgili Ortaokulunda kitap okuma saatine katılan  Yazı İşleri Müdürü BAŞARA :

“ İlçe Milli Eğitim Müdürüne bizleri böylesine anlamlı bir projeye davet ettikleri için çok teşekkür ediyorum. Öğrencilerimizle birlikte kitap okumaktan büyük keyif aldım. Onlar kitap okumaya evlerinde de devam etmeliler. Yanımda kitap okuma programı için getirdiğim kitabımı sıra arkadaşıma hediye etmek istiyorum. Bütün öğrencilerimize derslerinde başarılar diliyorum. “ dedi.

Kitap okumanın başarıyı da beraberinde getireceğini belirten Mal Müdürü EKER :

 “ Başarılı olabilmek için çok çalışmak gerekiyor. Az önce okuduğum kitapta cesaret veren öyküler anlatılıyordu. Cesaretle, azimle yapılan işler mutlaka başarıya ulaşacaktır. Kitapta bu süreçte sizlere en iyi dost olacaktır. “ dedi.

Böyle bir atmosferde öğrencilerle birlikte olmaktan mutluluk duyduğunu ifade eden Nüfus Müdürü YANGIN :

“ Şu an sizler beşinci sınıftasınız. İnşallah önünüzde daha çok güzel günler var. Kitap okuyarak hem derslerinizde başarılı olacaksınız hem de gireceğiniz sınavlarda soruları daha hızlı anlayıp kolay çözeceksiniz. Herşey gönlünüzce olsun.  “ dedi.

Öğrencilere kitap okumanın sadece okulla sınırlı kalmaması, kitap okumaya evlerde aileleriyle birlikte devam edilmesi ve kitap okuma saatleri düzenlemesi konusunda tavsiyelerde bulunan ve bu konuda öğrencilerden söz alan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU ise; “Suluova Okuyor” Projesine desteklerinden ötürü Yazı İşleri Müdürü Adil BAŞARA, Mal Müdürü Orhan EKER ve Nüfus Müdürü Mustafa YANGIN ‘a teşekkür etti.

21-02-201721-02-201721-02-201721-02-201721-02-201721-02-201721-02-201721-02-201721-02-201721-02-2017

 

 

 

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.