AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KİŞİSEL GELİŞİM UZMANI EĞİTİMCİ-YAZAR OĞUZ SAYGIN MÜDÜRÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

Suluova Belediyesi ve TÜGVA Suluova İlçe Temsilciliği katkılarıyla 19 Mart Salı günü Belediye Kültür Merkezinde öğrenci ve yetişkinlere yönelik seminerler vermek üzere ilçemize gelen Kişisel Gelişim Uzmanı Eğitimci-Yazar Oğuz SAYGIN İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU’yu makamında ziyaret etti.
KİŞİSEL GELİŞİM UZMANI EĞİTİMCİ-YAZAR OĞUZ SAYGIN MÜDÜRÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

Seminer ve konferanslar nedeniyle Türkiye’nin birçok yerine gittiğini ve ilk defa Suluova’ya gelmenin heyecanını yaşadığını belirten kişisel gelişim uzmanı Oğuz SAYGIN, öğrencilerle hedef belirleme, yetişkinlerle ise etkili ve sağlıklı iletişim üzerine söyleşide bulunacağını belirterek; her iki konunun da insanların sosyal ve çalışma hayatlarındaki önemine dikkat çekti.

İnsanın mevcut potansiyellerini açığa çıkarabilmesi, kendini tanıması, geliştirebilmesi ve hedefleri doğrultusunda emin adımlarla ilerleyebilmesi için zaman zaman kişisel gelişim seminerlerine ihtiyaç duyduğuna vurgu yapan Oğuz SAYGIN, bu eğitimlerin uzun soluklu bir serüven olduğuna değinerek; kendinizi bilerek ve tanıyarak, olabildiğiniz en iyi kişiyi olmaya odaklandığınızda sizin için en iyi hayatın, sevginin ve fırsatın yakalanabileceğini ifade etti.

İlk programında 12. Sınıf öğrencilerine yönelik “ Hedef Belirleme ve Sonuç Alma Semineri “ , ikinci programında ise yetişkinlere yönelik “ Etkili İletişim ve İnsanları Tanıma Konferansı “ gerçekleştirecek kişisel gelişim uzmanı Oğuz SAYGIN’a başarı ve kolaylıklar dileyen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, Oğuz SAYGIN’ın gerek özellikle birkaç ay sonra üniversite sınavına girecek 12. Sınıf öğrencilerine gerekse de öğrenci velilerine seminer verecek olmasından duyduğu memnuniyeti dile getirerek; Suluova Belediyesi ve TÜGVA Suluova İlçe Temsilciliğine bu anlamlı etkinliklerinden dolayı teşekkürlerini iletti.

19-03-201919-03-2019

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.