AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KIZILAY HAFTASINDA BİR HAYAT DA " SEN " KURTAR

Kızılay ve Şehit Erkan Ayas Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi işbirliğinde gerçekleştirilen “ Kızılay Haftasında Bir Hayat da Sen Kurtar “ projesi kapsamında, 30 Ekim 2018 Salı günü Şehit Erkan Ayas Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bahçesinde kan bağışı kampanyası düzenlendi.   
KIZILAY HAFTASINDA BİR HAYAT DA " SEN " KURTAR

Kan bağışında bulunarak hem kendi sağlığımızı koruyacağımızı hem de başka hayatları kurtarabileceğimizi söyleyen İlçe Kaymakamımız Erdoğan KANYILMAZ, okullarımızın gerçekleştirdiği böylesine anlamlı sosyal sorumluluk çalışmalarından duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Kanın acil değil sürekli bir ihtiyaç olduğunun altını çizen İlçe Kaymakamımız Erdoğan KANYILMAZ, öğrencilerimizde ve vatandaşlarımızda kan bağışı bilinci ve duyarlılığını oluşturabilmenin önemine dikkat çekerek; bağış yapmanın hayati bir konu olduğunu ifade etti.

150 yıldır milletimizin merhamet ve iyiliğini dünyaya ulaştıran, hiçbir ayrım yapmadan mazlumlara, ihtiyaç sahiplerine yardım eli uzatan Türk Kızılayı ile her zaman gurur duyduklarını belirten İlçe Kaymakamımız Erdoğan KANYILMAZ, ayrıca tüm Kızılay çalışanlarının ve gönüllülerin 29 Ekim – 4 Kasım Kızılay Haftasını en kalbi duygularıyla kutladı.

Öğretmenler Odasında öğretmenlerle de tanışarak sohbet eden ve değerlendirmelerde bulunan İlçe Kaymakamımız Erdoğan KANYILMAZ, Şehit Erkan Ayas Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi idareci, öğretmen, öğrencileri ile Kızılay personeline ve bağışçılara teşekkürlerini iletti.

 

30-10-2018

30-10-201830-10-201830-10-201830-10-2018

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.