AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KIZILAY HAFTASINDA " BİR KAN ÜÇ CAN " PROJESİ KAPSAMINDA KAN BAĞIŞINA DİKKAT ÇEKTİLER

Kızılay ile Şeker Ortaokulu ve Şeker İlkokulu işbirliğinde gerçekleştirilen " Bir Kan Üç Can" projesi kapsamında, 31 Ekim 2019 Perşembe günü Şeker Ortaokulunda kan bağışı kampanyası düzenlendi.   
KIZILAY HAFTASINDA

Kan bağışı ile hem kendi sağlığımızı koruyacağımızı hem de başka hayatları kurtarabileceğimizi söyleyen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, okullarımızın gerçekleştirdiği böylesine anlamlı sosyal sorumluluk çalışmalarından duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Kanın acil değil sürekli bir ihtiyaç olduğunun altını çizen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, öğrencilerimizde ve vatandaşlarımızda kan bağışı bilinci ve duyarlılığını oluşturabilmenin önemine dikkat çekerek; bağış yapmanın hayati bir konu olduğunu ifade etti.

 Milletimizin merhamet ve iyiliğini dünyaya ulaştıran, hiçbir ayrım yapmadan mazlumlara, ihtiyaç sahiplerine yardım eli uzatan Türk Kızılayı ile her zaman gurur duyduklarını belirten İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, ayrıca tüm Kızılay çalışanlarının ve gönüllülerin 29 Ekim-4 Kasım Kızılay Haftasını en kalbi duygularıyla kutlayarak, Şeker Ortaokulu ve Şeker İlkokulu idareci, öğretmen, öğrencileri ile Kızılay personeline ve bağışçılara teşekkürlerini iletti.

01-11-201901-11-201901-11-201901-11-201901-11-2019

 

 

 

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.