AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MEZUN ÖĞRENCİLERİMİZE YÖNELİK ÜNİVERSİTE HAZIRLIK KURSLARIMIZ BAŞLADI

Lise mezunlarının üniversiteye hazırlanmaları için İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzce koordine edilen Üniversite Hazırlık Kurslarına  öğrencilerimiz yoğun ilgi gösterdiler.
MEZUN ÖĞRENCİLERİMİZE YÖNELİK ÜNİVERSİTE HAZIRLIK KURSLARIMIZ BAŞLADI

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Ahmet DAVU 13 Ekim Salı günü kurs merkezlerini ziyarette bulunarak öğrencilere ve öğretmenlere başarılar diledi ayrıca öğrencilerin taleplerini ve kurs sürecini değerlendirdi.

Halk Eğitim Merkezimizce planlanan Üniversite Hazırlık Kursları Suluova Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Adnan Menderes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde 4 şubede toplam 120 öğrencimizle başarılı bir şekilde başlamıştır. 6 farklı dersle açılan kurslarımızda görev yapan öğretmenlerimiz öğrencilerimizin üniversite hayallerine kavuşabilmeleri için ellerinden gelen tüm fedakarlığı göstermektedirler. Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü her zaman öğrencilerimizin yanında yer almakta ve onların başarılı olabilmelerini sağlayabilmek amacıyla tüm imkanlarını seferber etmektedir.

Lise mezunu öğrencilerimize yönelik olarak açılan destekleme ve yetiştirme kursları tamamen ücretsiz olup, bu sene dershanelerin kapanmasıyla oluşan boşluğu da doldurarak velilerimizin ve öğrencilerimizin hizmetine sunulmuştur. Kurs başvurularını öğrencilerimiz   e-kurs adı verilen modül sistemi üzerinden yaptılar ve öğretmen tercihinde bulundular. Yani bütün şartlar öğrencilerimizin başarısı üzerine kuruldu.

Kurs ziyaretlerine İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet DAVU ’nun yanısıra İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü İdris TURGUT, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mükerrem DÜZ ve Müdür Yardımcısı Zafer TÜRKMEN’ de katıldılar.

 

 

  Üniversite Hazırlık KurslarıÜniversite Hazırlık KurslarıÜniversite Hazırlık KurslarıÜniversite Hazırlık KurslarıÜniversite Hazırlık KurslarıÜniversite Hazırlık KurslarıÜniversite Hazırlık Kursları

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.