AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLETİN ZAFERİ "15 TEMMUZ" 4. YILINDA

Aziz milletimizin ve kahraman güvenlik güçlerimizin hain darbe girişimi karşısında gösterdiği onurlu duruşun ve demokrasi zaferinin dördüncü yıl dönümü sebebiyle İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzce 15 Temmuz Demokrasi Meydanında, şehitlerimizin yad edilmesi, gazilerimize minnet ve şükranlarımızın sunulması, demokrasi zaferinin ve FETÖ yapılanmasının verdiği zararın daha etkili anlatılması amacıyla "15 Temmuz Milli İrade Fotoğraf Sergisi"açıldı.
MİLLETİN ZAFERİ

Eğitimciler olarak 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü başta olmak üzere her zaman, gerek o ölümsüz kahramanlara, gerek geride kalan ailelerine gerekse bu zaferden feyz alacak gelecek nesillere borcumuzu ödemek için onların ulvi duygularla çıktıkları bu kutlu mücadeleyi anlatmayı görev bileceklerinin altını çizen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, 15 Temmuz'un, bu toprağı bize vatan, ay yıldızı bayrak yapan değerlerimizin istiklal ve vatan aşıklarınca omuz omuza savunulduğu şanlı bir destan olduğuna vurgu yaptı.

O gece ülkemizin bekası ve milletimizin bölünmez bütünlüğü için canını ortaya koyan 251 şehidimizin, verdikleri mücadele ile 83 milyonun kalbine adını yazdırdığını belirten İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, kahraman şehitlerimizi rahmet, minnet ve dua ile, gazilerimize ise saygı, şükran ve hürmetle yad ettiğini söyledi.

15-07-202015-07-202015-07-202015-07-202015-07-2020

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.