AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİNİK ÖĞRENCİLERİMİZDEN ŞEHİTLERİMİZE VEFA

Mihri Hatun Anaokulu’nun minik öğrencileri şehitlerimiz için “ Şehidim Sen Rahat Uyu Biz Vatanı Bekleriz “ etkinliğini düzenlediler.
MİNİK ÖĞRENCİLERİMİZDEN ŞEHİTLERİMİZE VEFA

Şu an Türk Silahlı Kuvvetlerimizin terör örgütlerine yönelik olarak başlattığı " Zeytin Dalı ” harekâtına katılan Mehmetçiklerimize destek vermek ve onların yanlarında olduğumuzu göstermek amacıyla öğrencilerimizle birlikte böyle bir etkinlik planladıklarını belirten Okul Müdürü Fatih GÜVEN, bu toprakları vatan yapan aziz şehitlerimizi minnet ve şükranla yad ettiklerini ifade etti.

Vatanımız, Bayrağımız ve Ezanımız için şehit olan kahramanlarımızın öğrencilerimiz tarafından anılmasından duyduğu memnuniyeti dile getiren İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, bu tarz etkinliklerin özellikle daha küçük yaşlardan itibaren öğrencilerimizde milli birlik ve beraberlik şuuru oluşturarak manevi değerlerimizi pekiştirdiğini söyledi.

           Aziz şehitlerimizin canlarını uğrunda feda etmekten çekinmedikleri bu vatan topraklarının, onlara minnet ve şükran duyguları ile bağlı küçüğünden büyüğüne, 7’den 70’şe, aziz milletimize en kutsal emanet olarak bırakıldığını ifade eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, okul idareci, öğretmen ve öğrencilerine gösterdikleri duyarlılıktan ötürü teşekkür etti. 

 

13-02-201813-02-2018

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.