AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİNİK YÜREKLER PEYGAMBER EFENDİMİZİ ANDI

Mihri Hatun Anaokulu Öğrencileri, Peygamber Efendimiz Hazreti Muhammed’in (s.a.v. ) dünyaya teşrif ettiği Mevlid Kandili dolayısıyla bir program düzenlendiler.
MİNİK YÜREKLER PEYGAMBER EFENDİMİZİ ANDI

Öğrencilerin Peygamber Efendimizi anlatan şiirler ve ilahiler okuduğu, salavatlar getirdiği program, katılımcılara çeşitli ikramların yapılması ve hediyelerin verilmesi ile devam etti.

Alemlere rahmet olarak gönderilenPeygamber Efendimizindünyayı şereflendirmesi münasebetiyle minik öğrencilerle beraber Mevlid Kandilini kutlamanın tarif edilemez mutluluğunu yaşadıklarını belirten Okul Müdürü Fatih GÜVEN, Mevlid Kandilinin Sevgili Peygamberimizin örnek yaşantısını ve mesajlarını yeniden hatırlamak ve yeniden düşünmek için bir fırsat olduğunu ifade ederek; her vesilede Peygamber Efendimiz (s.a.v)´in anılmasının ve O´nun güzel ahlakının nesillerimize aktarılmasının son derece önemli olduğunu söyledi.

Mevlid Kandili´nin İslam dünyasının birliğini, beraberliğini, dayanışmasını güçlendirmesini; tüm insanlığın yürek acılarını ve gözyaşlarını dindirmesini niyaz eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, programın düzenlenmesinde emeği geçen idareci, öğretmen ve öğrencilere teşekkürlerini iletti.

20-11-201820-11-201820-11-201820-11-201820-11-2018

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.