AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MÜDÜRLÜĞÜMÜZ İLE DAUGAVPİLS ŞEHRİ EĞİTİM DAİRESİ ARASINDA KARDEŞ KURUM PROTOKOLÜ İMZALADI

Suluova Kaymakamlığı koordinatörlüğünde yürütülen "Çevre Ekseninde Şehirlerimiz Eşleşiyor" AB projesi kapsamında Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile Daugavpils Şehri Eğitim Dairesi arasında " Kardeş Kurum İşbirliği Mutabakatı " imzalandı.
MÜDÜRLÜĞÜMÜZ İLE  DAUGAVPİLS ŞEHRİ EĞİTİM DAİRESİ ARASINDA KARDEŞ KURUM PROTOKOLÜ İMZALADI

İmza töreninde kardeş şehir Daugavpils adına protokole imza atan Daugavpils Şehri Eğitim Dairesi Başkanı Marina ISUPOVA, iki şehrin başta "Eğitim ve Bilim" olmak üzere birçok konuda işbirliği içerisinde olacağını ve Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile ileriye dönük sürdürülebilir hedefleri birlikte gerçekleştirmekten memnuniyet duyacaklarını ifade etti.

Protokolü imzalayan Şehit Erkan Ayas Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü ve Proje Koordinatörü İbrahim BAL ise bu işbirliği mutabakatının gerek Suluova'ya gerekse de kardeş şehir Daugavpils'e çok şey katacağına inandığını belirterek, protokolün her iki şehir için hayırlı olması temennisinde bulundu.

Daugavpils ile çevreyle başlayan ve şimdi de eğitim-öğretim faliyetlerini kapsayacak şekilde bir işbirliğini gerçekleştirmekten duyduğu memnuniyeti dile getiren Proje Koordinatörü İbrahim BAL , 3 yıl süre boyunca devam edecek olan ve iki şehrin kamu kurumları arasında farklı alanlarda doğrudan ilişkiler kurulmasını sağlayacak projede Letonya Delegasyonuna ve proje ekibine başarılar diledi.

24-10-201924-10-201924-10-201924-10-2019

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.