AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MÜDÜRLÜĞÜMÜZDEN POLİS TEŞKİLATINA TAZİYE ZİYARETİ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU İstanbul’da meydana gelen hain terör saldırısında şehit olan polis memurları için İlçe Emniyet Müdürlüğüne taziye ve destek ziyaretinde bulundu.
MÜDÜRLÜĞÜMÜZDEN POLİS TEŞKİLATINA TAZİYE ZİYARETİ

“ Biz Her Zaman Polisimizin Yanındayız “

 İlçe Emniyet Müdürü Murat OFLAZ’a taziyelerini ileten İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU:

 “ Birlik beraberliğimize kasten yapılan bu alçak saldırıyı şiddetle ve nefretle lanetliyorum. Hain saldırıda hayatını kaybeden şehitlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına ve milletimize başsağlığı, yaralananlara da acil şifalar, polis teşkilatımıza metanet diliyorum. Acınız acımızdır. Ülkemizin ve Polis teşkilatımızın başı sağ olsun. “ dedi.

 Taziye ve destekleri için İlçe Milli Eğitim Müdürümüze teşekkür eden Emniyet Müdürü Murat Oflaz ise,

 “ Vatanımızı bölmeye, şanlı bayrağımızı indirmeye çalışan hainlere karşı, ülkemiz üzerinde oyunlar oynamaya kalkan şer odakları ve hain güçlere karşı kahraman Mehmetçiklerimiz ve Emniyet güçlerimiz canları pahasına mücadele vermektedir. Hainler bilmelidir ki, gerçekleştirilen saldırılarda ve vatan savunması için canlarını feda eden aziz şehitlerimiz Türk Ulusunun yüreğinde sonsuza dek yaşayacaklardır. Milletimiz, tarihini kahramanlık destanlarıyla yazmış, bağımsızlığını kahramanca mücadele veren, bu uğurda gözünü bile kırpmadan canını veren şehitleriyle kazanmıştır. Hiçbir kalleş saldırı, hiçbir hain pusu milletimizi beraber yaşama kararlığından, bölünmez bütünlüğünden döndüremeyecektir Bu vatan hainleri hedeflerine hiçbir zaman ulaşamayacak ve muvaffak olamayacaklardır. Milletimizin başı sağ olsun. “ dedi.

           İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU daha sonra diğer güvenlik güçlerini de ziyaret ederek taziye ve desteklerini ifade etti.

            İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU’ya ziyaretlerinde Şube Müdürleri Uğur MENEKŞE, Naim DURSUN ve Özel Büro Sorumlusu Zafer TÜRKMEN’de eşlik ettiler. 

15-12-201615-12-201615-12-2016

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.