AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MÜDÜRÜMÜZ AHMET DAVU´NUN "15 TEMMUZ DEMOKRASİ ve MİLLİ BİRLİK GÜNÜ " MESAJI

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU´nun " 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü " Mesajı :
MÜDÜRÜMÜZ AHMET DAVU´NUN "15 TEMMUZ DEMOKRASİ ve MİLLİ BİRLİK GÜNÜ " MESAJI

Vatanını, Milletini ve Milli İradeyi korumak üzere bir an bile tereddüt etmeden canını ortaya koyarak sokaklara çıkan aziz milletimizin hain darbecilere karşı tarihte eşi benzeri görülmemiş bir kahramanlık destanının yazıldığı o gecede ´Çanakkale Ruhu´ yüzyıl sonra yeniden canlanmış ve 15 Temmuz Destanı tarihe altın harflerle yazılmıştır.

Birinci yılını idrak ettiğimiz bu zafer vesilesiyle belirtmek isterim ki, 15 Temmuz ruhunu hiçbir zaman unutmayacağımız gibi, eğiticimler olarak bu destanın geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı yarınlara hazırlarken, onlara ışık tutması ve rehberlik etmesi için gereken tüm sorumluluk ve görevlerimizi en güzel şekilde yerine getireceğiz.

“ 15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Gününün ” birinci yıl dönümünde bir kez daha, aziz ve mübarek kanlarıyla bu toprakları bize vatan kılan tüm şehitlerimizi rahmet, şükran ve minnetle anıyorum.

Demokrasi Zaferimiz kutlu; birlik ve beraberliğimiz daim olsun.

 

Ahmet DAVU

İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

 

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.