AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MÜDÜRÜMÜZ ARAPÇA YARIŞMASINDA 1. OLAN ÖĞRENCİLERİ ÖDÜLLENDİRDİ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, Arapça ve Bilgi Yarışması Çocuk Şarkıları Seslendirme Dalında 1. olan öğrencileri ödüllendirdi.
MÜDÜRÜMÜZ ARAPÇA YARIŞMASINDA 1. OLAN ÖĞRENCİLERİ ÖDÜLLENDİRDİ

Şehit Recep İnce İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Mehmet YÜKSEK, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni Ahmet DEĞİRMENCİ ve yarışmada 1. olan öğrenciler Sümeyra ŞAHİN, Feyza OĞUZTAV ve Zeynep Nida GÜLER İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU’yu makamında ziyaret ettiler.

Arapça Yarışmalarının Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından Türkiye Genelindeki tüm İmam Hatip Ortaokulları arasında düzenlediğini belirten İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU :

“ Sümeyra, Feyza ve Zeynep almış oldukları bu derece ile bizleri oldukça mutlu etmişlerdir. Derece aldıkları Arapça şarkılarını Amasya Uluslar arası Atatürk Kültür ve Sanat Festivali kapsamında gerçekleştirilen Suluova İlçe Gecesinde de başarıyla sergilediler ve dinleyenlerin büyük beğenisini topladılar. Hiçbir başarı tesadüf değildir. Her başarının arkasında emek ve mücadele vardır. Öğrencilerimizde harcadıkları emeğin karşılığını alarak başarılı oldular. Ben her zaman öğrencilerimizin akademik, sosyal, kültürel ve sportif alanlarda hayata çok boyutlu olarak hazırlanmalarını benimsiyorum. Öğrencilerimizi, onları yarışmaya hazırlayan öğretmenlerini ve okul idarecilerini  tebrik ediyor; başarılı çalışmalarının artarak devamını diliyorum. “ dedi.

              Öğrencilerle bir süre sohbet eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU başarılı öğrencilerimizi İngilizce Dijital Sözlük ile ödüllendirdi. 

 

14-06-201714-06-201714-06-201714-06-201714-06-2017

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.