AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MÜDÜRÜMÜZ BAŞKANLIĞINDA TEOG DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

İlçemizde 1. dönem TEOG değerlendirme toplantısı İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU başkanlığında 5 Ocak Perşembe günü gerçekleştirildi.
MÜDÜRÜMÜZ BAŞKANLIĞINDA TEOG DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

Müdürlüğümüz Toplantı Salonunda yapılan değerlendirme toplantısına İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, Şube Müdürü Uğur MENEKŞE ile okul müdürleri katıldılar.

1. Dönem TEOG sınavlarının sorunsuz bir şekilde tamamlandığını belirten İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU açıklanan sonuçlara göre ilçe olarak geçmiş yıllara göre çıtayı yükselttiklerini ifade ederek; ikinci dönem yapılacak olan sınava, çalışmalarımızı daha fazla artırarak hazırlanmamız gerektiğini söyledi.

Suluova´da eğitim kalitesinin her geçen gün daha da arttığını belirten İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, öğrencilerimize katkı sağlayacak olan her türlü eğitim faaliyetinin yanında ve destekçisi olduklarını belirtti.

Toplantının sonunda TEOG 1. dönem sınavı ile ilgili okul müdürleri tarafından değerlendirmeler yapılarak öneriler sunuldu. 

 

05-01-201705-01-2017

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.