AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MÜDÜRÜMÜZ BAYAN PERSONELİN DÜNYA KADINLAR GÜNÜNÜ KUTLADI

8 Mart Dünya Kadınlar Günü sebebiyle Müdürlüğümüzde çalışan kadın personelimizin dünya kadınlar gününü tebrik eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, kendilerine çiçek vererek; gayretli çalışmaları için teşekkür etti.
MÜDÜRÜMÜZ BAYAN PERSONELİN DÜNYA KADINLAR GÜNÜNÜ KUTLADI

Kadınlarımızın eğitimli, bilgili ve bilinçli olmasının sağlıklı bir toplumun ön şartı olduğunu söyleyen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, dünyanın hiçbir yerinde görülmemiş mücadeleler veren Türk kadınının, büyük bir özveri ve hassasiyetle dün olduğu gibi bugün de sağlıklı, mutlu ve güzelliklerle dolu gelişmiş bir toplum olmanın mihenk taşı olma özelliğini koruyarak ülkemizi daha aydınlık yarınlara taşıyacağına vurgu yaptı.

Kadınların hayatın her alanında yer almasının önemine dikkat çeken İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, kadına yönelik şiddetin asla kabul edilemez olduğunu belirterek; başta ülkemizin bekası için canlarını ortaya koyan şehit ve gazi annelerimiz ve onların değerleri eşleri başta olmak üzere tüm kadınlarımızın Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı.

08-03-2019

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.