AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MÜDÜRÜMÜZ EMEKLİ ÖĞRETMEN ABDURRAHİM ÖZTÜRK´Ü EVİNDE ZİYARET ETTİ

24 Kasım Öğretmenler Günü etkinlikleri kapsamında, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU emekli öğretmen Abdurrahim ÖZTÜRK’ü evinde ziyaret ederek öğretmenler gününü kutladı.
MÜDÜRÜMÜZ EMEKLİ ÖĞRETMEN ABDURRAHİM ÖZTÜRK´Ü EVİNDE ZİYARET ETTİ

Abdurrahim ÖZTÜRK ve eşine  sağlıklı, mutlu ve hayırlı ömürler temennisinde bulunan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU; Onlara tüm öğretmenlerin selamlarını iletti. 

Her öğretmenin bir gün emekli olacağını, bu nedenle emekli öğretmenleri asla unutamayacaklarını, emekli öğretmenlerin tecrübe ve bilgilerinden faydalanmak istediklerini belirten İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, makam kapısının her zaman onlara açık olduğunu ifade ederek,  eğitim ve öğretim ile ilgili öneri ve isteklerini dinlemeye hazır olduğunu söyledi.

Emekli öğretmen Abdurrahim ÖZTÜRK’de öğretmenlik ile ilgili anılarını paylaşarak duygusal anlar yaşadı. Böylesine kutsal bir mesleğin mensubu olmaktan duyduğu onur ve gururu ifade eden emekli öğretmen Abdurrahim ÖZTÜRK, hatırlanmaktan ve ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU´ya teşekkür etti.

27-11-201827-11-201827-11-2018

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.