AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MÜDÜRÜMÜZ FEN LİSESİ ÖĞRENCİLERİYLE KAHVALTIDA BULUŞTU

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU 9 Mart Perşembe sabahı Şehit Hüseyin Kavaklı Fen Lisesi öğrencileriyle kahvaltıda buluştu.
MÜDÜRÜMÜZ FEN LİSESİ ÖĞRENCİLERİYLE KAHVALTIDA BULUŞTU

İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Naim DURSUN, Okul Müdürü Zekeriya ÇOBAN, Müdür Başyardımcısı Cihat NOYAN ve okul öğretmenlerininde eşlik ettiği kahvaltıda müdürümüz öğrencilerle sohbet ederek onların sorun ve isteklerini dinledi.

12 Mart Pazar günü yapılacak olan Yüksek Öğretime Geçiş Sınavına girecek öğrencilere moral veren İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU :

“ Bugüne kadar çok çalıştınız ve gayret gösterdiniz. İnşallah hepiniz emeklerinizin karşılığını alacaksınız. Buna yürekten inanıyorum. Biz her zaman sizlerin yanındayız. Hep söylediğim bir şey var burada bir kez daha tekrar etmek istiyorum. Biz yarınlara bilinçli ve sağlıklı nesiller yetiştirmek istiyoruz. Bilgi sahibi, dünyayı ve çevresini tanıyan, akademik yönden kendisini en iyi şekilde donatmış ama aynı zamanda bu güzel hasletlerine saygı, sevgi, dürüstlük, merhamet gibi güzel davranışları da kazandırmış  insanlar olarak sizleri görmek istiyoruz. “ dedi.

Öğrencilerin yetişmesi konusunda okul idarecilerinin ve öğretmenlerinin özveriyle çalıştıklarını ifade eden Müdürümüz :

“ İdarecilerimize ve öğretmen arkadaşlarıma emeklerinden ötürü çok teşekkür ediyorum. Suluova’da eğitim-öğretimi daha iyi yerlere getirmek ve yükseltmek için çok daha fazla çalışmaya devem edeceğiz. “ dedi.

               İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU öğrencilere derslerinde başarılar dileyerek okuldan ayrıldı. 


09-03-2017
09-03-201709-03-201709-03-201709-03-201709-03-201709-03-2017

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.