AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MÜDÜRÜMÜZ HALK EĞİTİM MERKEZİ KURSLARINI ZİYARET ETTİ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU Saluca Köyünde ve Yunus Emre Ortaokulunda Şehit Hüseyin Düzenli Halk Eğitim Merkezince açılan kursları ziyaret etti.
MÜDÜRÜMÜZ HALK EĞİTİM MERKEZİ KURSLARINI ZİYARET ETTİ

Kursiyerlerin el emeği göz nuru çalışmalarını yerinde inceleyip gören İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, usta öğretici ve kursiyerlerden yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Kurslara yoğun katılım olduğunu görmekten duyduğu memnuniyeti dile getiren İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, bu gibi kurslarda bayanların hem zamanlarını sosyal bir ortamda geçirdiklerini, hem de bir şeyler öğrenerek ev ekonomisine katkıda bulunduklarını belirtti.

Ziyaret sonunda vatandaşlarımızdan gelen talep ve ihtiyaçlar doğrultusunda Halk Eğitim Merkezi kurslarının sayı ve çeşitliliğini artıracaklarını ifade eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU usta öğreticilere ve kursiyerlere çalışmalarında başarılar diledi. 

 

 07-12-201707-12-201707-12-201707-12-201707-12-2017

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.