AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MÜDÜRÜMÜZ HALK EĞİTİM MERKEZİNDE AB PROJESİ KAPSAMINDA AÇILAN KURSLARI ZİYARET ETTİ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU 3 Nisan Pazartesi günü Halk Eğitim Merkezinde “ İnsanız Biz; Hep Birlikteyiz, Yoksulluklar ve Engeller Tanımayız “ AB projesi kapsamında açılan kursları ziyaret etti. 
MÜDÜRÜMÜZ HALK EĞİTİM MERKEZİNDE AB PROJESİ KAPSAMINDA AÇILAN KURSLARI ZİYARET ETTİ

      Avrupa Birliği Destekli Dezavantajlı Kişilerin Sosyal Entegrasyonu ile İstihdam Edilebilirliklerinin Artırılması Hibe Programı kapsamında ilçemizde kabul edilen projelerin artık meyvelerini toplamaya başladığını belirten İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU :

     “ İnsanız Biz; Hep Birlikteyiz, Yoksulluklar ve Engeller Tanımayız “ AB projesi ile engelli kişiler ile yoksul ve yoksulluk riski altındaki bireylerin sosyal entegrasyonu, istihdam edilebilirliğinin artırılması, iş gücü piyasasına erişimlerinin kolaylaştırılması ve iş gücü piyasasına girişlerinin önünde yer alan engellerin ortadan kaldırılması hedeflenmektedir. Bu hedeflere ulaşabilmek adına Halk Eğitim Merkezinde açılan “ Ön Büro ve Rezervasyon Elemanı Kursunu ” , “ Et ve Et Ürünleri Hazırlama Kursunu “  ve “ Sepet Örücülüğü Kursunu “ ziyaret ederek kursiyerlere çalışmalarında başarılar diledim. İnşallah kursiyerlerimiz bu kurslarda alacakları mesleki ve genel beceri eğitimi ile istihdam edilebilirliklerini ve girişimcilik becerilerini artıracaklardır. Usta öğreticilerimize ve kursiyerlerimize kurs süresince kolaylıklar diliyorum. “ dedi.

        İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU’ya ziyaretlerinde Halk Eğitim Merkezi Müdürü Kutluay GÜVEN ve Müdür Yardımcısı Cavit ERDOĞMUŞ’da eşlik ettiler.

 

03-04-201703-04-201703-04-201703-04-201703-04-201703-04-201703-04-2017

 

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.