AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MÜDÜRÜMÜZ İLÇE KAYMAKAMIMIZA VEDA ZİYARETİNDE BULUNDU

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU 1 Eylül 2018 tarihinde yayımlanan Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile İstanbul Esenyurt ilçesine atanan İlçe Kaymakamımız Dr. Vural KARAGÜL’e veda ziyaretinde bulundu.
MÜDÜRÜMÜZ İLÇE KAYMAKAMIMIZA VEDA ZİYARETİNDE BULUNDU

6 Şubat 2017 tarihinde ilçemize atanan ve göreve başladığı ilk günden itibaren Z Kütüphane, Zeka Oyunları Sınıfı ile Kodlama ve Robotik Uygulama Atölyeleri gibi bir çok güzide eserin ilçemize kazandırılmasını sağlayan Dr. Vural KARAGÜL‘e teşekkür eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulunarak başarılar diledi.

Görev yaptığı 19 aylık süreç içerisinde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile işbirliği içerisinde hareket ettiklerini, bir çok proje ve etkinlik gerçekleştirdiklerini belirten İlçe Kaymakamımız Dr. Vural KARAGÜL, başarıya giden yolda ekip çalışmasının önemine dikkat çekerek İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU ve mesai arkadaşlarına teşekkürlerini iletti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İlçe Kaymakamımız Dr. Vural KARAGÜL, Suluova ilçesinin kendisinde özel bir yeri olduğunu ifade ederek, makam kapısının kendilerine her zaman açık olduğunu söyledi. 

13-09-201813-09-201813-09-201813-09-2018

 

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.