AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MÜDÜRÜMÜZ MEHMET BİLGİLİ İLKOKULUNU ZİYARET ETTİ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU 25 Eylül Pazartesi günü Bakanlıkça verilen yıkım kararı sonrasında Adnan Menderes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi binasında eğitim-öğretime devam eden Mehmet Bilgili İlkokulu idareci, öğretmen ve öğrencilerini ziyaret etti.
MÜDÜRÜMÜZ  MEHMET BİLGİLİ İLKOKULUNU ZİYARET ETTİ

Milli Eğitim Bakanlığı İnşaat ve Emlak Dairesi Başkanlığı tarafından 2007 Deprem Yönetmeliğine göre yapılan tahkik ve analizler sonucunda Mehmet Bilgili İlkokulu için yıkım kararı verilmişti. 2017-2018 eğitim-öğretim yılında Müdürlüğümüzce öğrencilerimizin herhangi bir mağduriyet yaşamaması için tüm tedbir ve önlemler alınarak Mehmet Bilgili İlkokulu geçici olarak Adnan Menderes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine taşınmıştır.

             Ziyaretlerinde sınıfları dolaşarak öğrencilerle de  bir süre sohbet eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU öğrencilere ve öğretmenlere başarılar dileyerek okuldan ayrıldı.

25-09-201725-09-2017

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.