AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MÜDÜRÜMÜZ MİNİK ÖĞRENCİLERİ ZİYARET EDEREK OKUL HEYECANLARINA ORTAK OLDU

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU 18 Eylül Salı günü Zübeyde Hanım İlkokulu Ana Sınıfını ziyaret ederek; okula yeni başlayan minik öğrencilerle birlikte oyun oynadı.
MÜDÜRÜMÜZ MİNİK ÖĞRENCİLERİ ZİYARET EDEREK OKUL HEYECANLARINA ORTAK OLDU

Öğrencilerle yakından ilgilenerek sohbet eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, öğrencilerimizin kişiliklerinin şekillendiği bu yaşlarda onlara hoşgörülü, cömert ve yardımsever olmanın kısacası bizi biz yapan değerlerimizin öğretilmesi gerektiğinin önemini belirtti.

Geleceğimiz teminatı olan çocuklarımızın eğitimlerinin her şeyden daha önemli olduğunu vurgulayan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU,  okul öncesi eğitimin çocuklar, aileler ve toplum açısından birçok faydası olduğunun altını çizdi.

Okul Müdürü Murat ZENNUN’dan öğrenci sayıları ile ilgili bilgi alan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, Okul Öncesi Öğretmenlerinden çocuklarımızın kendilerine, ailelerine, topluma, vatanına, milletine faydalı bireyler olarak yetişmeleri için çalışmalarını isteyerek okuldan ayrıldı.

18-09-201818-09-201818-09-201818-09-201818-09-2018

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.