AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MÜDÜRÜMÜZ MİNİK ÖĞRENCİLERİ ZİYARET ETTİ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU Şube Müdürü Muhsin YILDIZ ile birlikte 6 Aralık Cuma günü Şehit Aydın Korkmaz İlkokulu Ana Sınıfını ziyaret ederek; minik öğrencilerle birlikte oyun oynadı.
MÜDÜRÜMÜZ MİNİK ÖĞRENCİLERİ ZİYARET ETTİ

Öğrencilerle yakından ilgilenerek sohbet eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, öğrencilerimizin kişiliklerinin şekillendiği bu yaşlarda onlara hoşgörülü, cömert ve yardımsever olmanın kısacası bizi biz yapan değerlerimizin öğretilmesi gerektiğinin önemini belirtti.

Geleceğimiz teminatı olan çocuklarımızın eğitimlerinin her şeyden daha önemli olduğunu vurgulayan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU,  okul öncesi eğitimin çocuklar, aileler ve toplum açısından birçok faydası olduğunun altını çizdi.

Okul idaresinden öğrenci sayıları ile ilgili bilgi alan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, 2023 Eğitim Vizyonunun ışığı altında geleceğimizin teminatı ve en önemli hazinesi olan öğrencilerimizin milli ve manevi değerlere bağlı, kendine güvenen bireyler olarak yetiştirebilmenin en büyük hedefleri olduğuna dikkat çekerek; öğretmenlere ve minik öğrencilerimize çalışmalarında başarılar diledi.

06-12-201906-12-201906-12-201906-12-201906-12-2019

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.