AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MÜDÜRÜMÜZ ÖĞRETMENLER ODASI ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU öğretmenler odası ziyaretlerine devam ediyor. 2016-2017 eğitim-öğretim dönemine girilmesiyle birlikte gidilmedik okul, ziyaret edilmeyen öğretmenler odası bırakmayan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU Şehit Metehan Atmaca Anadolu Lisesi, Şehit Erkan Ayaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Şehit Muharrem Saygün Anadolu Lisesini ziyaret ederek öğretmenlerle sohbet etti.
MÜDÜRÜMÜZ ÖĞRETMENLER ODASI ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

Öğretmenlere her fırsatta “ Biz kocaman bir aileyiz. “ cümlesini hatırlatan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU; başarının birlik, beraberlik ve dayanışma ile sağlanacağını belirtirken; bir yandan çaylar yudumlanıyor, bir yandan da samimi bir ortamda karşılıklı fikir alışverişinde bulunuluyor. 

Öğrencilerin geleceğin teminatı olduğunu, başarıya giden yolda kendilerine her türlü desteği sağlamaktan kaçınmayacaklarını söyleyen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU öğretmenlerimizin yapacakları her güzel çalışmanın yanında olacağını ifade ediyor.  

Ziyaretlerinin denetim amaçlı olmadığının altını çizen ve amacının programı elverdiği ölçüde bütün öğretmenlerle  bir araya gelmek arzusunda olduğunu belirten Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU öğrenci, öğretmen ve idarecilere başarı dileklerini ileterek okullardan ayrılıyor.

19-12-2016

19-12-201619-12-201619-12-201619-12-2016

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.