AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MÜDÜRÜMÜZ PERSONELİYLE BAYRAMLAŞTI

          İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, millî ve manevi değerlerin taçlandığı Ramazan Bayramı nedeniyle kurum personeliyle bir araya gelerek bayramlaştı
MÜDÜRÜMÜZ PERSONELİYLE BAYRAMLAŞTI

            Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen bayramlaşma programında İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, birlik ve beraberlik mesajları vererek çalışanların Ramazan Bayramını kutladı.

 Ramazan Bayramı’nı idrak etmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirten İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, bayramların, yardımlaşma ve dayanışma geleneğinin en güzel örneklerinin yaşandığı, sevgi, saygı ve hoşgörü ikliminin hâkim olduğu, birlik ve beraberliğimizi, karşılıklı saygı, sevgi ve hoşgörü duygularıyla pekiştiren önemli günler olduğunu ifade etti.

Tüm mesai arkadaşlarına aileleri ile birlikte daha nice sağlıklı, mutlu ve huzurlu bayramlar geçirmeleri temennisinde bulunan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, eğitim camiası olarak kocaman bir aile olmalarından duyduğu memnuniyeti dile getirerek herkese çalışmalarında başarılar diledi.

18-06-201818-06-2018

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.