AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MÜDÜRÜMÜZ " GENÇ SESLER MUSİKÎ YARIŞMASINDA " İL 2.’Sİ OLAN ÖĞRENCİYİ ÖDÜLLENDİRDİ

Medeniyetimizin tarihi ve kültürel mirasından beslenen, doğu ve batı birikimlerini fark eden, geleceğin sanatçı ve sanatsever bireylerini yetiştirmek, öğrencilerimizin sanata olan ilgi ve yeteneklerini ortaya çıkarmak, onları sosyal, kültürel ve sanatsal faaliyetlere teşvik etmek ve bireysel gelişimlerine katkıda bulunmak amacıyla Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından İmam Hatip Ortaokulları arasında düzenlenen "Genç  Sesler Musikî Yarışmasında"  Hümeyra GÜNTAV  il 2.’si oldu.
MÜDÜRÜMÜZ " GENÇ SESLER MUSİKÎ YARIŞMASINDA " İL 2.’Sİ OLAN ÖĞRENCİYİ ÖDÜLLENDİRDİ

25 Nisan 2018 Çarşamba günü Amasya´da gerçekleştirilen yarışmada il 2.’si olan 15 Temmuz Milli İrade İmam Hatip Ortaokulu 6. Sınıf öğrencisi Hümeyra GÜNTAV, Okul Müdürü Necati ÖZTÜRK ve Müdür Yardımcısı Raşit Samet ÇALIŞKAN ile birlikte İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU’yu makamında ziyaret etti.

Arapça telaffuz, yorum, sesi kullanma, müzik aletiyle uyum, jest ve mimikler ve dekorasyon konularında puanlama yapıldığını söyleyen 15 Temmuz Milli İrade İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Necati ÖZTÜRK, 2018-2019 eğitim-öğretim yılından itibaren taşınacakları yeni binalarında akademik, sosyal, kültürel ve sportif alanlarda yeni başarılara imza atarak çok daha fazla gayret göstereceklerini ifade etti.

Yerel ve ulusal yarışmalarda dereceye giren öğrencilerin ziyaretinden duyduğu mutluluğu ve memnuniyeti dile getiren İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU,  Hümeyra GÜNTAV ‘ı başarılarından dolayı kutlayıp ödüllendirerek; emeği geçen idareci ve öğretmenlere teşekkür etti. 

30-04-201830-04-201830-04-201830-04-201830-04-2018

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.