AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MÜDÜRÜMÜZ ŞAMPİYON ÖĞRENCİLERİ ÖDÜLLENDİRDİ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU 2018-2019 sezonu Mahalli Okul Sporları Amasya Finallerinde ilçemizi başarıyla temsil ederek müsabakalar sonucunda 3 altın ve 1 gümüş madalya kazanan Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerini ödüllendirdi.
MÜDÜRÜMÜZ ŞAMPİYON ÖĞRENCİLERİ ÖDÜLLENDİRDİ

800 metre ve 1500 metre koşularında İl 1.’si olan Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 11-D Sınıfı Öğrencisi Mustafa Serhat ÇELİK ile uzun atlamada İl 1.’si ve 100 metre koşusunda ise İl 2.’si olan 11-C Sınıfı Öğrencisi Tolga BAŞKOL Okul Müdürü Mükerrem DÜZ ve Beden Eğitimi Öğretmeni Erol UYAR ile birlikte 25 Şubat Pazartesi günü İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU’yu makamında ziyaret ettiler.

Okul olarak öğrencileri çeşitli sportif turnuva ve yarışmalara katılmaya teşvik ettiklerini belirten Okul Müdürü Mükerrem DÜZ, Mustafa Serhat ÇELİK ve Tolga BAŞKOL’un azimli, disiplinli ve sabırlı çalışmalarıyla emek vererek başarıya ulaştıklarını söyledi.

Hayatın sadece akademik başarılardan ibaret olmadığına değinen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, spor, sanat, edebiyat ve diğer sosyal kültürel alanlarda elde edilecek başarılarında bir o kadar önemli olduğuna vurgu yaptı.

Geleceğimizin teminatı öğrencilerimizden beklentilerinin her zaman büyük olduğunu dile getiren İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, Suluova’dan şanlı bayrağımızı hem Avrupa şampiyonası hem Dünya şampiyonası hem de olimpiyatlar da dalgalandıracak gençlerin çıkacağına olan inancını ifade etti.

Şampiyon öğrencileri ödüllendirerek spor yaşantılarında başarılarının devamını dileyen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, ilçemize yaşattıkları bu gurur ve mutluluktan dolayı öğrencilere, onları yarışmalara hazırlayan idareci ve öğretmenlerine teşekkürlerini iletti.

 

25-02-201925-02-201925-02-201925-02-2019

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.